PRO-MAP

Profesjonalne usługi geodezyjne

Postaw na jakość!

Pomiary geodezyjne - Wrocław

Budowa domu lub podział gruntu to sytuacje, w których niezbędny jest geodeta. Przeprowadzi on pomiary geodezyjne dające pełny obraz budynku lub działki. Jeśli zależy Ci na szybkim i dokładnym wykonaniu tej usługi we Wrocławiu lub jego okolicy, to skontaktuj się z nami. Od wielu lat prowadzimy profesjonalne biuro, w którym pracują certyfikowani geodeci. Tworzenie map i ich opracowanie to typowe zadania, z którymi mamy do czynienia każdego dnia. Do najczęściej realizowanych pomiarów geodezyjnych zalicza się:

  • wysokościowe, tzw. pionowe, dzięki którym określane jest ukształtowanie terenu,
  • sytuacyjno-wysokościowe umożliwiające odwzorowanie danych punktów na mapie.

Jako Firma Geodezyjna PRO-MAP Geodezja wykonujemy mapy pod wszystkiego rodzaju projekty, od małych opracowań pod budowę domu lub przyłącza energetyczne, wodne kanalizacjyjne, gazowe, poprzez wielkoobszarowe mapy pod rozbudowane inwestycje (np. budowa stawów, zakładów przemysłowych, osiedli czy inne prace dweloperskie), aż po inwestycje linowe (np. drogi, sieci energetyczne, wodne kanalizacjyjne, gazowe).

W zależności od wymagań mapa może być wykonana w postaci analogowej (na papierze, folii, kalce oraz w postaci skanu skalibrowanego do układu współrzędnych) lub w postaci cyfrowej, w formacie dwg, dxf, dgn. Może też obejmować dodatkowe pomiary istotne w procesie projektowania np. pomiary przekrojów poziomych, pionowych, głębokości stawów itp.

Usługi geodezyjne Wrocław

Ponadto wykonujemy wytyczenia i inwentaryzacje wszelkich obiektów budowlanych (budynki, wiaty, stawy, nawierzchnie, ogrodzenia itp.), sieci, przyłączy itp. W razie potrzeby zakładamy repery (punkty wysokościowe).

Zgodnie z polskim prawem, wszystkie urządzenia podziemne powinny być inwentaryzowane przez geodetę przed zasypaniem w terenie.

Mapy z inwentaryzacji przekazywane są zamawiającemu w dowolnej ilości egzemplarzy (bez dodatkowych kosztów). Wszystkie pomiary są zgłoszone i wykazane w odpowiednim Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej lub, w przypadku pomiarów niewymagających zgłoszenia, przekazane tylko inwestorowi. W/w mapy mogą następnie być przekazywane odpowiednim jednostkom (Wydziały Budownictwa w Starostwie, Gminie; zakłady wodociągowo-kanalizacyjne, gazowe itp.)

Dla kogo pracujemy w PRO-MAP?

Ofertę pomiaru geodezyjnego na terenie Wrocławia kierujemy do osób prywatnych i firm. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Możesz mieć pewność, że zadbamy o każdy aspekt naszej współpracy. Jeśli zależy Ci na rzetelnym geodecie, to skontaktuj się z nami. Otrzymasz indywidualną wycenę i przejrzyste zapisy w umowie. Należymy do grona najlepszych fachowców i dbamy o jakość świadczonych usług. Do tej pory zaufały nam tysiące Kontrahentów. Znajdziesz wśród nich znanych deweloperów oraz jednostki samorządu terytorialnego. Dołącz do najlepszych — zadzwoń i umów się na spotkanie.

0 +
Map do celów projektowych
0 +
Wytyczeń i inwentaryzacji powykonawczych
0 +
Obsług budowlanych
0 +
Podziałów nieruchomości

Oferta

Zaletą naszej firmy jest różnorodność świadczonych usług.

Wybierz interesującą Cię kategorię:

Chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami współpracy, gwarantujemy, że będzie to trafiona decyzja.

SKANSKA

"Firma PRO-MAP dała się poznać jako rzetelny wykonawca prac geodezyjnych. Prace wykonane były fachowo, starannie, zgodnie z umową. Wyniki pomiarów zostały opracowane i przekazane w bardzo krótkim czasie, co jest szczególnie godne pochwały."
Tomasz Klimkiewicz

Partnerzy

Usługi geodezyjne, firma geodezyjna - PRO-MAP - Wrocław

ul. Miernicza 6/1u

50-435 Wrocław