PRO-MAP

Profesjonalne usługi geodezyjne

Postaw na jakość!

Geodezyjna obsługa inwestycji - Wrocław

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, mającą na koncie setki tysięcy wykonanych zleceń i wielu stałych klientów, zadowolonych z naszych usług. Polegając na naszym wieloletnim doświadczeniu w zakresie kompleksowych obsług geodezyjnych, wykonujemy zadania pomiarów dróg, sieci i przyłączy, obiektów wielkogabarytowych, hal itp. Współpracujemy także z klientami indywidualnymi, wspierając ich na wszystkich etapach prac podczas budowy domu.
Jedną z głównych specjalności firmy jest kompleksowa obsługa geodezyjna inwestycji deweloperskich. Nasze wsparcie jest niezbędne podczas prac budowlanych.

Etapy wykonania obsługi inwestycji

Pierwszym etapem działań jest wykonanie prac przygotowawczych, do których zalicza się wytyczenie działki przeznaczonej pod zabudowę i aktualizacja terenów. Udzielamy też pomocy prawnej związanej z inwestycją. Przygotowujemy dokumentację potrzebną do uzyskania WZZiT i pozwolenia na budowę oraz nakreślamy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Drugim etapem jest organizacja procesu inwestycyjnego i kontrolowanie prac wykonywanych podczas budowy. Z wielką starannością czuwamy nad całym przebiegiem projektu. Chętnie doradzamy w kwestiach spornych i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości.

Wszystkich zainteresowanych geodezyjną obsługą inwestycji we Wrocławiu i okolicach serdecznie zapraszamy do kontaktu. W przypadku większych zleceń w innych rejonach również istnieje możliwość nawiązania współpracy i otrzymania map do celów projektowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy otwarci na propozycje.
Dołącz do najlepszych (geodezyjna obsługa inwestycji to nasza specjalność) – zadzwoń i umów się na spotkanie.

0 +
Map do celów projektowych
0 +
Wytyczeń i inwentaryzacji powykonawczych
0 +
Obsług budowlanych
0 +
Podziałów nieruchomości

Oferta

Zaletą naszej firmy jest różnorodność świadczonych usług.

Wybierz interesującą Cię kategorię:

Chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami współpracy, gwarantujemy, że będzie to trafiona decyzja.

SKANSKA

"Firma PRO-MAP dała się poznać jako rzetelny wykonawca prac geodezyjnych. Prace wykonane były fachowo, starannie, zgodnie z umową. Wyniki pomiarów zostały opracowane i przekazane w bardzo krótkim czasie, co jest szczególnie godne pochwały."
Tomasz Klimkiewicz

Partnerzy

Usługi geodezyjne, firma geodezyjna - PRO-MAP - Wrocław

ul. Miernicza 6/1u

50-435 Wrocław