PRO-MAP

Profesjonalne usługi geodezyjne

Postaw na jakość!

O firmie - Wrocław

Geodezja nie jest dla nas tylko pracą. Geodezja to nasza pasja, przygoda, dzięki czemu do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem, bez znaczenia czy jest to małe zadanie dla klienta indywidualnego, czy duża obsługa geodezyjna firm.

Nasza firma PRO-MAP od wielu lat świadczy usługi geodezyjne na najwyższym poziomie, przy zachowaniu najniższych cen. W ostatnich kilku latach wykonaliśmy ponad 50 000! zleceń od osób fizycznych, firm i jednostek samorządowych, wszystkie zakończone zadowoleniem klientów, którzy chętnie do nas wracają. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne usługi, możliwość negocjacji cen, zniżki dla stałych klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie usług geodezyjnych.

Przez wiele lat pracy w terenie mieliśmy do czynienia z prawie wszystkimi rodzajami prac geodezyjnych, dzięki którym zebraliśmy ogromne doświadczenie. Pozwala nam to być jednymi z najlepszych profesjonalistów a przynajmniej takimi staramy się być.

Często podejmujemy się zleceń, gdzie wymagane jest szybkie opracowanie wyników pomiarów, wysoka precyzja prac, których nie podjęłoby się wiele firm. Dzięki takim wyzwaniom wykorzystujemy maksymalnie nasze dotychczasowe umiejętności i doświadczenie, stale się rozwijając. Nie ma prac pomiarowych, którym nie byli byśmy w stanie podołać, stosujemy nowoczesne, czasem niekonwencjonalne podejście do geodezji. Prace pomiarowe wykonujemy na instrumentach o najwyższej dokładności, a wyniki opracowujemy z zachowaniem wszelkich standardów (forma papierowa mapy, mapy elektroniczne w formatach AutoCad, Microstatnion: *.dwg, *.dgn)

Decydując się na usługi firmy PRO-MAP mają państwo pewność, że zlecenia będą wykonywane szybko, dokładnie i fachowo. Dysponujemy specjalistycznym i profesjonalnym sprzętem pomiarowym oraz niezbędnym doświadczeniem w wykonywanych czynnościach.

Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami współpracy, gwarantujemy, że będzie to trafiona decyzja.

Pomiary geodezyjne

Jakie usługi świadczymy?


✔ Mapy do celów projektowych
✔ Wytyczenia budynków i budowli
✔ Geodezyjna obsługa inwestycji
✔ Podziały nieruchomości
✔ Wyznaczanie i wznawianie granic
✔ Obsługa sieci uzbrojenia terenu
✔ Pomiary objętości mas ziemnych
✔ Pomiary powykonawcze
✔ Metryki i pomiary lokali oraz pomieszczeń

Obszar działania

Działamy na obszarach wszystkich powiatów przyległych do miasta Wrocław, tj. obsługujemy:
● miasto Wrocław,
● powiat Wrocławski,
● powiat Oławski,
● powiat Średzki,
● powiat Trzebnicki,
● powiat Strzeliński,
● powiat Oleśnicki.
Duże zlecenia obsługujemy jednak na terenie całej Polski.
Geodezja
0 +
Map do celów projektowych
0 +
Wytyczeń i inwentaryzacji powykonawczych
0 +
Obsług budowlanych
0 +
Podziałów nieruchomości

Partnerzy