PRO-MAP

Profesjonalne usługi geodezyjne

Postaw na jakość!

Mapy geodezyjne do celów projektowych - Wrocław

Jeśli chcesz uzyskać pozwolenie na budowę, to potrzebna Ci będzie mapa do celów projektowych. We Wrocławiu możesz ją zamówić w naszym biurze geodezyjnym. Powstaje ona na bazie mapy zasadniczej, która musi być zaktualizowana przez geodetę. Posiada on odpowiednie uprawnienia potwierdzone świadectwem wydanym przez Główny Urzad Geodezji I Kartografii. Przygotowany przez niego dokument zawiera:
  • dokładny opis
  • elementy baz danych EGiB, BDOT500, GESUT, BDSOG na podstawie których tworzona jest mapa zasadnicza
  • dodatkowe elementy nieobjęte bazami danych wg wskazań projektanta
  • skalę,
  • wyznaczony obszar aktualizacji,
  • podpis geodety uprawnionego i pieczątkę biura geodezyjnego.
W PRO-MAP mapę dostarczymy w postaci papierowej lub elektronicznej. W przypadku tej ostatniej będzie ona dostępna wersji wektorowej programu Auto CAD w formacie DWG, DXF lub DGN.

Mapa geodezyjna – Wrocław

Wykonujemy mapy pod wszystkiego rodzaju projekty, od małych opracowań pod budowę domu lub przyłącza, poprzez wielkoobszarowe mapy pod rozbudowane inwestycje (np. budowa stawów, zakładów przemysłowych, osiedli), aż po inwestycje linowe (np. drogi, sieci). Jeżeli wizja inwestycyjna klienta zakłada ewentualne podziały nieruchomości, czyli wydzielenie określonych jej części, stworzenie mapy do celów projektowych również stanowi wymóg konieczny do spełnienia w przypadku chęci uzyskania pozwolenia na budowę określonego obiektu. Często jest to proces długotrwały, dlatego też warto wniosek o nowy podział złożyć możliwie jak najszybciej. Mapy do celów projektowych muszą być sporządzone przez specjalistę w zakresie geodezji. Wynika to z faktu, że tego typu przedsięwzięcie zakłada wykorzystanie fachowej wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu finalna wersja mapy umieszczona w dokumentacji budowlanej będzie zawierała wszystkie wymagane informacje oraz zostanie zaakceptowana przez właściwy urząd. W związku z tym warto zaufać usługom proponowanym przez profesjonalistów, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują kolejne zlecenia i cieszą się dobrą opinią wśród Kontrahentów. W PRO-MAP zapewniamy kompleksową obsługę oraz zadowolenie i satysfakcję z efektów współpracy.

Jakie są etapy realizacji map do celów projektowych?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem celem ustalenia zakresu zlecenia. Zapytamy Cię o dane dotyczące działki, czyli:
  • numer działki,
  • arkusz mapy,
  • obręb ewidencyjny.

Mapa do celów projektowych – jaka cena?

W zależności od wymagań mapa może być wykonana w postaci analogowej (na papierze, folii, kalce oraz w postaci skanu skalibrowanego do układu współrzędnych) lub w postaci cyfrowej, w formacie dwg, dxf, dgn. Może też obejmować dodatkowe pomiary istotne w procesie projektowania np. pomiary przekrojów poziomych, pionowych, głębokości stawów itp. • mapa do celów projektowych od 500 zł (w zależności od powierzchni opracowania) • termin realizacji ok. 2 tygodnie Sprawdź także Wytyczenia i inwentaryzacje. Dołącz do najlepszych — zadzwoń i umów się na spotkanie. 
0 +
Map do celów projektowych
0 +
Wytyczeń i inwentaryzacji powykonawczych
0 +
Obsług budowlanych
0 +
Podziałów nieruchomości

Oferta

Zaletą naszej firmy jest różnorodność świadczonych usług.

Wybierz interesującą Cię kategorię:

Chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy Państwa do nawiązania z nami współpracy, gwarantujemy, że będzie to trafiona decyzja.

SKANSKA

"Firma PRO-MAP dała się poznać jako rzetelny wykonawca prac geodezyjnych. Prace wykonane były fachowo, starannie, zgodnie z umową. Wyniki pomiarów zostały opracowane i przekazane w bardzo krótkim czasie, co jest szczególnie godne pochwały."
Tomasz Klimkiewicz

Partnerzy

Usługi geodezyjne, firma geodezyjna - PRO-MAP - Wrocław

ul. Miernicza 6/1u

50-435 Wrocław